Strona główna
O firmie

Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo „HART-FOL” Anna Żelichowska ma swoją siedzibę w Złotowie w województwie wielkopolskim. Na rynku opakowań foliowych istniejemy od 1994r. Do 17 października 2011 r. firma „HART-FOL” działała jako „HART-ROL Złotów”.

Współpracujemy z największymi fabrykami opakowań w kraju. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szeroki asortyment różnego rodzaju produktów, takich jak: opakowania foliowe HDPE i LDPE, opakowania papierowe, kartonowe, folie stretch, folie spożywcze dla handlu i gastronomii, opakowania dla przemysłu mięsnego, piekarniczego i cukierniczego, woreczki śniadaniowe, worki na śmieci, rolki i etykietki do kas fiskalnych, papiery pakowe, produkty AGD, naczynia jednorazowego użytku, środki czystości, taśmy i wiele innych produktów niezbędnych w codziennej pracy większości firm.

Zajmujemy się także doradztwem, projektowaniem i przygotowaniem nadruków firmowych na torbach reklamowych LDPE i HDPE, torbach papierowych oraz kartonach między innymi do pizzy.

Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani do pracy nawet z najbardziej wymagającymi klientami a przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji, w każdej chwili możecie Państwo zasięgnąć fachowej rady bądź umówić się na spotkanie w Waszej firmie.

 

Liczymy na to, że dla tych z Państwa, którzy nas nie znają również możemy stać się dobrym partnerem w interesach.

 

Zapraszamy do współpracy

Anna Żelichowska